חמישה דברים שאתם חייבים לדעת על המותגים האירופאיים

תאריך: 07/09/2018

לכבוד מבצע Summer EUROSALE שחוזר ברשת אלוני, אספנו בשבילכם חמישה דברים שאתם חייבים לדעת על המותגים האירופיים:

 

מרצדס, BMW, אאודי ופולסווגן, הם כולם מותגים אירופאיים המשלבים בין קו אסתטי מובחן, רמת ביצועים בלתי מתפשרת והילה יוקרתית שעוטפת אותם. הסטנדרט האירופאי מתבסס על חמישה פרמטרים הבאים לידי ביטוי במותגי האיכות בעולמות הלייף סטייל, בהם גם תחומי הרכב ועיצוב הבית. המוצרים השמישים ביותר במהלך היום הם אלו שנכון להשקיע בהם, כך שילוו אתכם לאורך התקופה הארוכה ביותר ויאפשרו למקסם, במהלכה, את השימוש האיכותי בהם. קבלו חמישה ערכים המאפיינים את מותגי האיכות האירופאיים

 

  דיוק:   המותגים האירופאיים מציבים את הדיוק ומתן תשומת הלב לפרטים הקטנים כאחד הפרמטרים החשובים ביותר ליצירת הרמוניה ויזואלית ויציבות מכאנית. לכל פרט במערך השלם של המוצר, נימוק ברור להמצאותו שם.

bouquet, סטון דקור 25X25

 

חסכון:  חסכון היא מילת מפתח חשובה בכל הקשור לייצור האירופאי האיכותי. כשמדובר ברכב, יציעו המותגים האירופאים יחס זהב בין תצרוכת הדלק ובין ביצועי הרכב. כשמדובר בתחום עיצוב הבית, יבואו לידי ביטוי נושאים כמו חסכון במים – כשמתייחסים לאסלות וברזים, חסכון במקום – כשמדובר בעיצוב ארגונומי של פריטי ריהוט או כלים סניטריים שתוכננו במיוחד להשתלב בחללים קטנים ועוד.

 

ידידותיות לסביבה:   התקן האירופאי הירוק, מחמיר מאוד עם כל הקשור לאיכות הסביבה ולאחריות חברתית. מוצר אירופאי הנושא תו תקן ירוק הוא מוצר שמבטיח עמידה קפדנית בסטנדרטים מחמירים, הכוללים שימוש בחומרים אקולוגיים, ייצור מוצרים לשימוש חסכוני, העסקה הוגנת של עובדי ייצור ופרמטרים חשובים נוספים.

 

W+W, ROCA

 

קו אסתטי:  כיאה לאירופאים, לצד ההקפדה היתרה על הפן הטכני/ פיזי של המוצר, קיים דגש ניכר מאוד על הקו האסתטי שלו ועל יצירת מראה הרמוני, נעים לעין, שמוסיף חן רב לחלל בו הוא ממוקם. המראות הבולטים הם אלו המאפיינים את חללי הרחצה העכשוויים, המשלבים אריחים יחודיים וכלים סניטריים תואמי סגנון.

פרונדה, הרמוני, סדרת לינס 30X30

 

 פונקציונליות:  הרמה הפונקציונאלית מקבלת פוקוס חשוב בעת תכנון המוצר. מעבר להיותו נעים למראה ואיכותי לשימוש, עליו לענות על צורך אמיתי, לפתור בעיה מאוד מסוימת עבור הלקוח שתר אחר הפתרון הספציפי.

 

ROCA, סדרת BEYOND

 

רשת אלוני המציעה תמהיל רחב ביותר של מוצרי איכות אירופאיים, יוצאת בימים אלו במבצע Summer Eurosale, במהלכו מעניקה הרשת עד 35% הנחה על כל מותגי האיכות האירופאיים המוצגים בחנויות. המבצע יתקיים מיום ראשון ה-8.7.18 ועד ה- 16.8.18 בכל אולמות התצוגה. פרט לאולמות התצוגה ירושלים ופ"ת עודפים. טל"ח

לרשימת אולמות התצוגה הקליקו