בדרך לבית עוברים באלוני

תאריך: 24/07/2018

 

אולם תצוגה ראשון לציון, בן צבי 8, ראשל”צ

 

חוויית הלקוח שמציעה רשת אלוני ללקוחותיה מבטיחה חשיפה לטרנדים החמים ביותר, ייעוץ מקצועי המשלב בתוכו פן אסתטי ופרקטי, חדשנות טכנולוגית ומגוון מוצרים מעוררי השראה

קבוצת ”אינרום תעשיות“ שבבעלות קרן פימי, היא שעומדת מאחורי רשת ”אלוני“ ומאחורי חברות מובילות במשק הישראלי, ביניהן חברות בולטות בענף הבניה: איטונג, נירלט, כרמית, אורדן תעשיות ואורלייט.

אלוני היא החברה הוותיקה בישראל בתחום מוצרי הגמר לבית מגוון מוצרים רחב במיוחד הכולל את הקולקציות העדכניות ביותר של המותגים המובילים בעולם.

 

אולם תצוגה חדרה, רח' הזגג 38 א.ת דרומי,חדרה.  עיצוב: יובל סמואלוב

 

החשיבות שמעניקה אלוני לעדכון וחוויית לקוח, מייצרים עבור לקוחותיה חשיפה למגמות העיצוב העדכניות והחמות ביותר, הבאות לידי ביטוי בכל אחד מ- 7 אולמות התצוגה של הרשת, זאת לצד מערך שלם המייצר חוויית לקוח מעוררת השראה, מקצועית ומדוייקת המבטיחה תהליך מקצועי ומהנה.

 

אולם תצוגה באר שבע, דרך חברון 48 מתחם דיזיין פלוס, ב"ש

 

לאלוני מערך יועצים המעניקים מידע חשוב ובעל ערך מוסף גבוה לבונים. הייעוץ משלב זווית עיצובית לצד זווית פרקטית. שתי אלו מבטיחות בחירות מותאמות שיענו על הנטיות האסתטיות של הלקוח, לצד בחירה במוצרים איתנים, עמידים ופרקטיים לתחזוקה שוטפת קלה.

רצפת הבית היא בעלת שטח הפנים הנרחב ביותר בחללי הפנים ובחירה נכונה ומותאמת בסוג הריצוף היא קריטית. עם זאת, על פי תפיסת עולמה, רואה אלוני את הבית כמכלול שחייב לייצר הרמוניה, זאת במטרה לאפשר למי שיגור בבית תחושה נעימה, אינטימית ומחבקת. הבחירה בריצוף חייבת לבוא בקנה אחד עם גוון הקירות, התאורה הטבעית והמלאכותית ופריטי הריהוט המתוכננים להתמקם בחלל וזאת בכדי לייצר את אותה תחושה ביתית נעימה.

 

אולם תצוגה בני ברק, לח"י 9,בני ברק

 

מערך הליווי המקצועי שמציעה אלוני, מלווה את לקוחות הרשת, משלב הלבטים הראשונים, גיבוש הקונספט, הבנת הצרכים והרצונות ועד לתירגומם באופן מדויק ומותאם לכדי בחירות של אריחי ריצוף, חיפוי וכלים סניטריים. בהמשך מלווים באלוני את כל שלב הלוגיסטיקה, פיקוח ובקרת איכות המתבצעים לפני המשלוח ועד לאספקה עצמה. באופן הזה מעניקה אלוני ביטחון ללקוחותיה, ומאפשרת להם לחלום, להעז, להגשים וליהנות מהתהליך. חוויית הלקוח החרוטה על דגלה של אלוני, מורגשת בכל שלב בתהליך ובחברה מושקעים מיטב המשאבים לביצוע שיפור מתמיד בהעצמת חוויה זו, בדיוקה והעלאה מתמדת של ערכי השירות, המקצועיות והמקצוענות.

 

אולם תצוגה חדרה, רח' הזגג 38 א.ת דרומי,חדרה.  עיצוב: יובל סמואלוב

 

רשת אלוני, המתמחה בייבוא ושיווק של המותגים המובילים בתחום הריצוף, חיפוי וכלים סנטרים, חוזרת בימים אלו במבצע Summer Eurosale המבצע הגדול של השנה, במסגרתו תציע אלפי מוצרים בלעדיים מהמותגים האירופאים המובילים בהנחות קיץ מיוחדות.

 בין הפריטים שבמבצע: אריחים לחיפוי ולריצוף, ברזים, כיורים, אסלות, מושבי אסלה ואמבטיות.

פרטים נוספים על המבצע, הפריטים שמשתתפים במבצע והמחירים המיוחדים, ניתן לקבל באולמות התצוגה של אלוני ובאתר --> https://bit.ly/2KZjiBm

אולם תצוגה בני ברק, לח"י 9,בני ברק

לאלוני 7 אולמות תצוגה. אולם הדגל ממקום בראשיתו של רחוב הלח"י בבני ברק, ו- 6 אולמות נוספים בחיפה, ראשון לציון, ירושלים, באר שבע וחדרה, אולם העודפים של החברה הממוקם בפתח תקווה. אולם התצוגה בירושלים ואולם התצוגה בפתח תקווה- סגולה לא משתתפים במבצע הsummer eurosale.