צורה של הסתכלות

תאריך: 04/03/2019

לצורניות השפעה רבה על מראה החלל. צורות הן דרך להביע את סגנון העיצוב. מראה אקלקטי לדוגמה, מושפע בין השאר גם משילוב הטרוגני של צורות – קווים ישרים המזוהים עם הסגנון העכשווי לצד קווים עגולים כפריים יותר. המראה הגאומטרי מתחבר היטב עם הסגנון המינימליסטי, העכשווי.
הקווים הישרים והמשקל שהם מקבלים ביצירת המסגרת הצורנית, יוצרים מראה נקי ומתוחכם – קווים ישרים החוברים זה לזה ויוצרים צורה מורכבת.
הגאומטריה היא ענף העוסק בצורות ומבנים המשלבים קווים ישרים, עקומות, מעגלים ומישורים. המראה הגאומטרי בעיצוב פנים ובעיקר כשמדובר בריצוף, יוצר משחק מעניין של זויות ואורכים. אריחי הריצוף והחיפוי מסדרת PRIME WOOD של המותג האיטלקי SANT'AGOSTINO הם דוגמא מרהיבה לאריחי גרניט פורצלן במראה עץ, המגיעים בצורות גאומטריות שונות כשהחיבור ביניהם יוצר מרבד בעל מראה אחיד ועם זאת, כזה שמדגיש את השוני בין צורות האריחים, בין אם הם מיושמים על גבי קירות או כריצוף. התוצאה? מראה מתוחכם המשתלב ברכות חמימה בחלל.

סדרת האריחים מאפשרת משחקים אינסופיים של צורות ושילובים והיא מגיעה במנעד גווני עץ – טונים שונים של חום, בהם גם כאלו עם נגיעות אפרפרות, ולבן מלוכלך.
מגיעים במידה 90x90