קולקציית OPI - המעמד העליון

תאריך: 15/05/2022

OPI, קולקציה חדשה ובלעדית באלוני נותנת לכיור בחדר הרחצה שלכם את הכבוד שמגיע לו, עם מעמדי כיור מעוצבים בקשת רחבה של סגנונות וגוונים. הקולקציה, מבית חברת GLOBO האיטלקית, מאפשרת לכם חופש עיצובי רחב עם אינסוף שילובי גוונים, בחירת מידות והתאמה לצרכים ולטעם האישי שלכם. 

 TILE - מעמד תלוי שמעוצב כמו מדף אלגנטי. כולל מתלה מגבות ומדף תחתון. את דגם TILE אפשר להתקין מצד שמאל או ימין ולבחור האם לשלב בו את מתלה המגבת או לא. המודולריות הזאת חשובה מאוד בעיקר בחללים קטנים, בהם הגמישות התכנונית קטנה יחסית. TILE מגיע בכל הגוונים של כיורי GLOBO - בגוונים החלקים הצבעוניים וגם באלה המיוחדים דמויי השיש, טרצו וכו

PLAIN - מעמד שאפשר לקבל במגוון גדול של מידות, מ-40X25 ועד 80X47. את דגם PLAINE אפשר להזמין פתוח, עם מתלה מגבות ומדף קטן לאקססוריז, או סגור, במראה שמזכיר ארון אמבטיה. כמו בכל הסדרות של קולקציית OPI, גם את PLAIN מציעה משחק מודולרי גדול, עם כיווני פתיחה שונים לבחירתכם, הוספת מידוף ובחירת גוונים לכיור ולדלת.

RING -  קולקציית כיורים עומדים, מעוגלים או אובליים לבחירתכם, במבנה דק ומאורך שמשדר מינימליזם מדויק. אפשר לשלב בה גם מתלה מגבות ומדף קטן לסבון.