קונטרסט הרמוני

תאריך: 12/06/2018

העיסוק בחם וקר מתעצם עם התקרבותה של העונה הקרה ובפרט בחנוכה. האש החמה פוגשת טמפרטורות צונחות ונקודת המפגש הזאת מרתקת, יוצרת עומק ומדגישה מראה מרהיב של נקודות הקיצון. החם מתבלט על פני הקר וההיפך.SOUL  קולקציית אריחי בטון ייחודית, המורכבת משמונה סדרות, מכוונת את הספוט אל עבר החומר הקר ומעניקה לו אינטרפטציות שונות המתבססות על עולמות תוכן ומקורות השראה מגוונים. אריחי קולקציית ה- SOUL אינם עומדים כרקע מונוטוני, אלא מהווים את הדבר עצמו, את לב החלל. הקור המרהיב שהם מפיצים מתאזן באמצעות אלמנטים מחממים, היוצרים יחדיו שלם מנוגד והרמוני. בחרנו להציג לכם את סיפורן של שש סדרות מתוך השמונה. כולן מוצגות באולמות התצוגה של רשת אלוני.

QUILTE זה כמו להניח קוביות עץ זו לצד זו, מה שיוצא יוצא, כמו לתפור שמיכה משאריות של בדים, כמו לשחק טטריס לנצח. סדרה המשלבת מגוון אריחים במגוון דוגמאות ומרקמים, חלקם בעלי גימור מהוקצע ואחרים חושפים פינות קטומות ומאפשרים מענה למי שתר אחר מראה אותנטי. יכולת המשחק האינסופית והיעדר חוקים המגדירים הרכבתה מאפשרים יצירת מרבד אריחים אינדווידואלי יחיד ומיוחד, נבדל מכל חבריו.

שטיחים עשויים בעבודת יד ועבודת תחרה עדינה היו בסיס ההשראה בעיצוב של NAZIMA. אריחי ה- NAZIMA מעניקים פרשנות לעולמות הטקסטיל ובהם תחרות מעודנות. האריחים מתאימים לחיפוי קירות ולריצוף, בעלי מראה נוסטלי בנימה אלגנטית ומדויקת.

כיוונים מנוגדים ומידות מגוונות מאפיינים את סדרת DIAGONAL. אפשר להניח
אותם בתבנית חוזרת זה לצד זה, עם הפנייה של קווי הטקסטורה לצד אחד או לערבב כיוונים וגדלים ולקבל קיר מגוון החושף ניגוד צורני בעל שפה עיצובית זהה.

JUDGED היא סדרת אריחים בעלת חזות אורבנית, מתבססת על אסוציאציות של וינטג', לופט, ג'ינס, סוהו, ואורבניות נוספות, אשר עמדו בפני מי שעיצב אותה. סדרת האריחים מגיעה במידות  ועיבודים מגוונים, בעלי שונות ניכרת, המאפשרת כמעט לכל אריח בסדרה להיראות מעט שונה מזה שמונח לצדו. סימני המסור,השריטות, הפאזות הדפוקות מעט, חושפים מראה המבקש להדגיש את סימני הזמן.

סדרת האריחים של TIMBER עוצבה בהשראת זיכרונות מעולם תמים יותר, שהתבסס על מה שלטבע יש להציע – עץ ואבן לצד אגמים ויערות. TIMBER מחזירה את הניחוחות והתחושות הנוסטלגיות ומייצרת מבט אל העבר הנושא עמו פרשנות עכשווית. הסדרה כוללת חמישה אריחים שונים,
המשלבים את מראה הטקסטורה של העץ החם והעשיר, עם החומריות המינימליסטית וקשת הגוונים המונוכרומטית שמביא הבטון הקר.

עיטורים פרחוניים עדינים וקווים מעוגלים יוצרים נימה רומנטית כובשת. FLORAL מציעה זר פרחי בטון, מעודן אך לא מתקתק. רומנטי אך לא קיטשי. זר מדויק ומהודק. האריחים הפרחוניים מיוצרים בתהליך מיוחד המעניק להם שכבה נוספת של קטיפתיות מעודנת.