קוסמטיקה בקטנה

תאריך: 15/07/2019


מראה אותנטי ועמידות שאינם נופלים מפרקט העץ הטבעי. פרקט PVC משופר של מותג האיכות FLOORIFY -  להשיג באלוני

ערך נתפס הוא מונח שגור בעולמות השיווק והמכירות, והוא פועל בדיוק על פי אותם חוקים כשמדובר בבית הפרטי. שדרוג חללי הפנים מעלה את ערכו הנתפס של הנכס, עליה שבאה לידי ביטוי גם כעליה ריאלית בערך הנכס. יו"ר התאחדות קבלני השיפוצים ערן סיב הסביר ל- ynet שאם משקיעים 50 אלף בשיפוצים, התמורה שמרוויחים בעליית ערך הנכס עומדת על 75 אלף שקל. נתונים נוספים שאספנו מחזקים את עמדתו של סיב, הפעם מצד השמאים, שמסבירים כי גם אם מדובר בשיפוץ מינורי כמו הדבקת פרקט, יכול הדבר להוביל לעליית ערך הנכס בכ-5%.

אין ספק שפרקט הפך להיות אחד האלמנטים הדומיננטיים המסייעים לשנות את מראה החלל במהירות, בקלות ובאופן משמעותי בהשוואה למראה הקודם. רצפה שחוקה מייצרת ערך נתפס נמוך, בעוד החלפתה בפרקט חדש תיצור ערך נתפס גבוה ותעניק תחושה כייפית של התחדשות. אין צורך לחכות לעבור דירה כדי להעלות את ערך הנכס לדייר הבא. אפשר כבר לחולל את השינוי עבור מי שחי היום בבית.

הקיץ והחופשה שמגיעה איתו הם זמן מצוין לערוך מתיחת פנים למשרד הביתי ולחדרי הילדים המתפקדים במשך שנת הלימודים כמקום פעיל מאוד בעיקר ללימוד ומשחק. הדור החדש של הפרקטים מקל עוד יותר את התקנתם ומייתר את השימוש בדבקים ומעבר לכך, הוא מציע קולקציות בעלי מראה אותנטי, עמידים, שאינם נופלים במראה ובתחושה מפרקט העץ הטבעי. גם אם לא מתחשק להיכנס לשיפוץ מאסיבי, אין ספק שרצפת פרקט חדשה תעשה את העבודה.

רצפה שחוקה מייצרת ערך נתפס נמוך, בעוד החלפתה בפרקט חדש ייצור ערך נתפס גבוה ויעניק תחושה כייפית של התחדשות. פרקט של מותג האיכות FLOORIFY  - להשיג באלוני