שימו עין על הרצפה

תאריך: 07/04/2019

רגע לפני החג, קיבצנו לכם את הטיפים החשובים ביותר לניקוי ושמירה על אריחים ופרקטים לריצוף וחיפוי החלל. גזרו ושמרו >>

פרקטים:
שואב אבק לניקוי יום-יומי. אבק מכיל גרגירי חול קטנטנים שגרירתם עם מטאטא גורם למיקרו שריטות על גבי ציפוי הפרקט. לעומת זאת תוצאה של שאיבת אבק מונעת את השריטות, זאת משום שהגרגירים נשאבים ואינם נגררים על המשטח.

מוצרי הניקוי אשר נמכרים ברשתות השיווק עם הגדרה "לפרקט" מכילים חומרים כימים פעילים ואינם ידידותיים לעץ. מוצרים אלו מתאימים לפרקט למינציה.
טיפול תקופתי בפרקט באמצעות חומרים ייעודיים, יחזק ויחדש את פרקט העץ. חומרים אלו מוכנים היום לשימוש ביתי וניתן להשיגם ברשתות השיווק. השימוש התקופתי בהם ישמור על איכות הפרקט ומראהו הייחודי במשך שנים רבות, ללא צורך בהשקעה נוספת.


RIGID VINYL CREMANT 1219x178x4

RIGID VINYL COGNAC 1524x225x4.5

אריחי גרניט פורצלן:
מדובר באריחים נוחים וקלים מאוד לניקוי ותחזוקה. הגרניט פורצלן אינו סופג, אינו רגיש לרוב חומרי הניקוי ואינו נשרט בקלות. העובדה שהיום מגיעות קולקציות הגרניט פורצלן במנעד רחב של דוגמאות שרבות מהן יוצרות חיקוי מרהיב של חומרים טבעיים כגון בטון חשוף, ברזל וטקסטיל, מאפשרת ליהנות ממראה מעודכן ומתחזוקה קלה.

Byron 60x120


Lakewood 20x120

אריחי בטון
אריחי הבטון הם אריחים סופגים ולכן חשוב לתחזק אותם באמצעות סילר ייעודי המעניק להם שכבת הגנה ומונע הכתמה. הסילרים המתקדמים מאפשרים שילוב שלהם בדלי המים המיועד לשטיפה, כך שמבחינתכם לא נדרשת פעולה נוספת חוץ משטיפת הרצפה עם החומר. אם תקפידו לערוך את הטיפול אחת למספר חודשים, תבטיחו רצפה שנראית מצוין לאורך זמן רב.

Versaille 60x60