שינוי ייעוד

תאריך: 14/03/2019

זוכרים שבתחילת המסע הדגשנו את שינוי הייעוד שהפך להיות פופולארי מאוד במדריד? אז הנה יום שמציע דוגמאות מרהיבות ומקוריות לשינויים הללו. את היום התחלנו עם חשיפה לתערוכת יצירות של זוג אספנים, במטדרו, מתחם שהיה בית מטבחיים של בקר והוסב למתחם האמנות הגדול במדריד.

בהמשך היום ביקרנו בתערוכת אמזוניאס שעוסקת בקשר של האדם לאדמה מהממד הרוחני, הפילוסופי. התערוכה מדגישה את הקשר בין עבר להווה, ישן לחדש, טכניקות מסורתיות לעומת טכנולוגיה מתקדמת. האופן בו מוצגים הדברים, גורם לתהות, לחשוב ולבחון היכן אנחנו ממוקמים אל מול השאלות שעולות.

הביקור בפלטאה הפגיש אותנו עם שפע צבעין וטעמים. מדובר בבניין קולנוע שהוסב לשוק טפאסים שבו גם התקיימה סדנת בישול שהתמקדה בטפאסים הספרדיים. חוויה לעין ולחיך.

בערב, סיימנו את המסע המופלא שלנו במופע פלמנקו בבית ספר לפלמנקו שנקרא קאסה פאטאס.

זהו, היום האחרון הגיע לסיומו. עברו ארבעה ימים ונדמה שאנחנו כבר שנה במדריד. ראינו, חווינו, טעמנו, שטפנו את העיניים. ערוצי ההשראה משתרבבים בערוצי היצירה והחשיבה. אין כרגע דרך לתאר את החוויה. נחזור הביתה ואז יחל העיבוד האמיתי. דברים יחלחלו, תובנות התבהרו, רעיונות חדשים יוולדו. שמחנו לספק לאדריכלים ולמעצבים שלנו עוד מקורות השראה, רעיונות וכיווני מחשבה. נתראה במשלחת הבאה...

 

 

/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>