שיעור בגאומטריה

תאריך: 01/02/2019


קווים גאומטריים מכניסים נימה עכשווית לחלל.

הדוגמאות הגאומטריות מכניסות נימה עכשווית לחלל. מספיק לשלב קיר מחופה אריחים הנושאים דוגמא גאומטרית כדי לייצר אופי עכשווי לחלל. האריחים הגאומטריים מגיעים בשני אופנים עיקריים – כצורות גאומטריות מלאות, צבעוניות העומדות זו לצד זו או באופן מרומז יותר, כאשר על גבי אריח בגוונים מונוכרומטיים של אפור, שחור או לבן יופיעו קווים דקיקים בגוון קונטרסטי, שייצרו דוגמאות גאומטריות מעודנות.


צורות גאומטריות מלאות וצבעוניות עומדות זו לצד זו ויוצרות מרבד עשיר ונוכח. אלוני

דוגמא גאומטרית מופיעה באופן מעודן על גבי האריח. אלוני

דוגמאות מאזנות – הקווים הגאומטריים מאפשרים יצירת איזון בחלל. כשמדובר בחלל כפרי או אלגנטי מאוד, קיר מסוים שיחופה בדוגמא גאומטרית יכניס משב קליל ויאזן את המראה הכללי. השילוב הזה חייב להעשות בהתאמה. לא כל דוגמא גאומטרית תתאים להשתלב בחלל אלגנטי, אך לכשנעשתה התאמה, התוצאה הסופית תהיה נעימה ומאוזנת לעין.

הדגשת המראה האורבני – המראה האורבני מקדם בברכה את הצבעוניות המונוכרומטית ואת המראה החשוף, רגע לפני שיישו א שכבת הגמר הסופית. מראה של בטון או בלוקים חשופים הוא מראה שמדגיש את הסגנון האורבני. קולקציית אריחים אפורים שעל גביהם שירטוט עדין של קווים גאומטריים בצבעים של כחול, אדום, שחור או מטאל, הוא אחד המראות שישלימו את המראה ויעטפו אותו בהמון סטייל שיהפוך ברגע את החלל לאחד נחשק ומדויק. מראה אורבני עם טאץ' עכשווי.קולקציית אריחים אפורים שעל גביהם שירטוט עדין של קווים גאומטריים ישלימו את המראה ויעטפו אותו בהמון סטייל. אלוני