שיפה ושונה תהא השנה

תאריך: 09/09/2021


רגע לפני שמתחלפת שנה (להתראות תשפ"א, ברוכה הבאה תשפ"ב!) התחשק לנו לשחק ב"מה אם?".
מה אם יכולנו לעצב את השנה החדשה בדיוק כמו שהיינו רוצים - איך היא הייתה נראית? אילו תחושות היא הייתה מעבירה? האם היינו משאירים מאחורה את השנה הקודמת או לוקחים ממנה משהו קדימה?
עם כל-כך הרבה סימני שאלה, פנינו לחמישה מעצבים וביקשנו מהם לפתוח עבורנו שולחן של השראה ולפרוס עליו את הגוונים, החומרים, הטרנדים והאביזרים שאיתם הם היו מעצבים את השנה החדשה.
 

 

איילת אפרים:

"את השנה החדשה הייתי מעצבת בקווים נקיים והרמוניים, בשילוב עם פלטת צבעים מוארת ושמחה. כבסיס בהיר, בחרתי בריצופי בטון, טיח בהיר וחיפויי עץ.

לצבעוניות משלימה בחרתי גוונים רכים מתוך מניפת הצבעים של נירלט, אריחים מצוירים, כיור וברז בגווני פודרה מטאלית מתוך הקטלוג של אלוני.״

פזית חזן:
 

״אחרי שנתיים מטלטלות שבהן חווינו סגרים, בידודים מחנק נפשי ואפילו כלכלי -  בחרתי לי כהשראה את התנועה התמידית והגוונים המטריפים של ניו-יורק אהובתי, העיר שבה כל עצירה קצרה לקפה מעניקה לך השראה לפרויקט הבא.
לשנה החדשה - אני אאחל לכולנו שנהיה חופשיים ולא מבודדים, שנחווה השראות וחוויות צבעוניות ומעוצבות, שכולנו נהיה בריאים ושנוכל לשתות קפה בשדרה החמישית בלי מסכה!"

ענת רגב:
"השנה החדשה בשבילי היא חזרה לטבע ולשורשים. הייתי מעצבת אותה בגוונים רכים, יוצרת תחושת ביטחון, שקט ושלווה ויחד עם זאת משלבת נגיעות עדינות של טרנדים שיזכירו לנו איפה אנחנו היום. לכן, בחרתי לשלב בלוח ההשראה שלי חומרים טבעיים יחד עם אלמנטים בשחור גרפיט ואריח דמוי מתכת שייתנו נגיעות קטנות ועדכניות של חספוס אורבני/תעשייתי.”

ניר סויסה ואלעד כהן:

"נכון, התקופה האחרונה מתאפיינת בהרבה יותר זמן בית והתכנסות פנימה, אבל זה לא אומר שאנחנו מוכנים לוותר כל-כך מהר על הטבע והמרחבים. המגמה שמכניסה את החוץ פנימה ועושה שימוש בחומרים טבעיים וגווני אדמה צפויה להמשיך גם בשנה הקרובה. לוח ההשראה שבחרנו מלא באלמנטים עיצוביים במראה ובהשראת הטבע שסובב אותנו. התמקדנו בפלטת צבעים נייטרלית בגווני אבן/בז'/לבן שמשרה נינוחות וקלילות עם קריצה עיצובית עדינה של אריחים מאלוני בצורניות מיוחדת ושילוב של עץ טבעי.”