שיק עתיק

תאריך: 15/01/2017

שיק עתיק

אחד הטרנדים הבולטים שמביאה איתה שנת 2017 אל עולם העיצוב, הוא חזרתו של המראה העתיק. שילוב של פריטים שונים המרכיבים תחושה של סגנון מיושן בחלל, אווירה וינטאג'ית אלגנטית, כזאת שמזכירה טירות עתיקות באנגליה ורומנטיקה של שנות ה-20.

כחלק מהטרנד ההולך וצומח, חברת אלוני משיקה את סדרת  BLEND ART - אריחי פרמיום מגרניט פורצלן, המדמים מראה עץ עתיק ומשומש. האריחים מתאימים לחיפוי קירות, גם כאלמנט עוצמתי ובולט על קיר מרכזי בבית, המייצר "קיר כח" בצבעוניות ניטרלית של בז' או גוונים חומים, ולריצוף כל חללי הבית כולל חדרי רחצה וחוץ בזכות תו התקן R10 נגד החלקה.

בתיה מורנו , מנהלת הרכש בחברת אלוני מסבירה: " הישן הוא "החדש" החדש. כיום בעולם העיצוב אנו עדים להתרפקות על העבר, כמיהה לנוסטלגיה, למראה וינטאג', לסגנון של פעם... אריחי גרניט פורצלן במראה עץ מיושן משתייכים למגמה זו. חיפוי קיר כוח בסלון או ריצוף חדרי הבית באריחים במראה עץ מיושן יעניק עוצמה ואופי לחלל. מראה העץ יחמם את החלל ויכניס הרגשה טבעית ותחושה של הכנסת החוץ פנימה והאופי העתיק של האריחים יעניק עומק וישאיר חותם."

לדבריה:" היתרון באריחים אלו, שהם עשויים גרניט פורצלן ולא עץ ולכן אינם דורשים תחזוקה מיוחדת. למשל ניתן לשטוף אותם במים כמו ששוטפים רצפה וניתן גם ליישמם במקומות כמו קיר האמבט מבלי לחשוש מלחות, טחב או רטיבות ."

מידות האריחים בס"מ-  90/90, 15/120

סדרת בלנד ארטסדרת בלנד ארט