שנה חדשה = עיצובים חדשים

תאריך: 29/12/2020

אנחנו נמצאים כמה רגעים קצרים לפני סוף 2020 וזה זמן מצוין להפסיק להסתכל אחורה על השנה שהייתה ולהתחיל להתכוונן קדימה, אל השנה החדשה שבאה עלינו לטובה.

 

נכון, אנחנו לא עוסקים כאן בניבוי או חיזוי עתידות אז לא ננסה להעריך או לנחש איך תראה שנת 2021, במיוחד אחרי ש-2020 הייתה מה שהיא הייתה. 

מה שאנחנו כן יודעים ומתכוונים לחלוק איתכם כאן ועכשיו זה הקולקציות והדגמים החדשים שעומדים להיכנס אל הקטלוג של אלוני בחודשים הקרובים ויככבו באולמות התצוגה שלנו בחודשים הקרובים. 

 

קולקציות חדשות של אריחים מדוקקים 

2021 מביאה איתה מגוון גדול של קולקציות חדשות של אריחים מדוקקים במידות ענק (Big Size). בזכות קלות ההתקנה שלהם, נקודות החיבור המינימליות בין אריח לאריח ושפע הסגנונות שהם מציעים, האריחים המדוקקים הופכים לאט לאט לבחירה המועדפת לחיפוי וריצוף הן בפנים הבית והן בחוץ.

אריחי Mirage GLOCAL בגודל 120/278

 

אריחי Baldocer BAYONA במידה 120/240

 

אריחי Baldocer TITANIUM במידה 120/260

 

קולקציית OPI לחדר הרחצה

קולקציית OPI של חברת Globo האיטלקית מציעה עולם שלם של אביזרים לעיצוב חדר רחצה מודרני, עדכני וקוסמופוליטי. העיקרון שעומד בבסיס הקולקצייה הוא הרצון לאפשר למעצב הפנים, האדריכלית או המשפחה לבטא את השקפת העולם ותפיסת היופי שלהם גם בחללים הכי אינטימיים של הבית. כל המוצרים בקולקציה שומרים על איכות פשוטה ומראה מינימליסטי, מסביר פנים וחם. 

 

עיצובים בורוד

כל חברות הקרמיקה והכלים הסניטריים הגדולות הגיעו מוכנות ל-2021 ולאחד הטרנדים הבולטים שלה - עיצובים בורוד בחדרי הרחצה והשירותים. 

קחו לדוגמה את ה-Rose Gold הנוצץ והיוקרתי של ברזי New Form או הורוד העמוק של כיורי Globo שמוכיחים שהגוון שפעם נחשב לגוון נשי מובהק ממשיך לפרוץ את כל הגבולות והמגדרים והוא כבר מזמן לא סתם גימיק.

כיור רחצה Globo T-EDGE במידה 54/36

 

ברז פרח נמוך לחדר האמבטיה Newform O'RAMA

 

דגמי פישבון חדשים

סוג הפרקט שמזכיר בצורתו את אידרת דג (מכאן שמו) נהנה ממונטום חיובי ומעלייה בפופולריות קבועה כבר כמה שנים ברצף. הפישבון מונח בזיג-זג (בניגוד להנחה ישרה של פרקטים רגילים) ומכניס רעננות עיצובית וצעירה יותר לפרקט הקלאסי. חוץ מזה, הוא מביא איתו את כל אותן תכונות שהפכו את הפרקט לסוג ריצוף אהוב כל כך - מראה טבעי, חמימות ונעימות של בית.

פרקט פישבון של Floorify