שר (עיצוב) הפנים

תאריך: 08/05/2017

איך צולחים את תהליך עיצוב הבית מבלי להגיע למדרגות הרבנות? מעצבת הפנים ברברה ברזין עם 10 טיפים:

מה זה עיצוב פנים? מה הדבר הכי חשוב בעיצוב הבית? מי ממונה על עיצוב הבית?
כשאני שואלת את הקהל שאלות כאלו, עולות התשובות הבאות: עיצוב פנים זה "אווירה, טעם טוב והתאמה מושלמת בין הווילון לספה". הדבר הכי חשוב בעיצוב הבית זה "שיהיה מ-ה-מ-ם !" ומי המבוגר האחראי שממונה על עיצוב הבית? "את".

הקהל מאמין שמי שגרה בבית יודעת גם לתכנן בית , ובאותה נשימה מי שיודעת לבשל מן הסתם גם יודעת לעצב מטבח.  ומי שנוהגת באוטו, ברור שהיא יודעת לתכנן אחד כזה. ובכן, "דעת הקהל' לא ממש בטוחה שצריך להשקיע במעצב פנים שיעצב להם את בית החלומות. אפשר להסתדר יפה מאוד בלי. אחרי הכל מה הוא כבר עושה? בוחר את גוון הטיח? מתאים כרית לספה? וחוצמזה לקחת מעצב פנים זה בטח יאריך את התהליך ויעלה הון עתק.

אז בואו ואספר לכם מה זה באמת עיצוב פנים ואיך צולחים בשלום את המסע המפרך הזה אל האני ואל העצמי.

  • עיצוב פנים זה בית פונקציונאלי ופרקטי.
  • עיצוב פנים זה בית נוח שמתוכנן לשגרה יום יומית כיפית ונעימה.
  • עיצוב פנים זה בית שבנוי לתחזוקה שוטפת ושפויה.
  • עיצוב פנים זה בית שעומד בתקציב ובפרוגרמה.
  • עיצוב פנים זה בית שמותאם לך ולמשפחה המיוחדת כמו כפפה ליד.

הדבר הכי חשוב בבית- שהבית יהיה מצבר אנרגטי שימלא את הגוף ואת הנשמה, במצב רוח טוב, ביצירה, בשמחה ובאנרגיה נהדרת.
מי שממונה על עיצוב הבית, הוא תמיד איש מקצוע- מעצב מנוסה, מקצועי ואחראי שמבין בתהליכי עבודה בבניין , אשף במערכות טכניות כגון חשמל, אינסטלציה ומיזוג אוויר. זמין תמיד עבורך וקשוב לכל שאלה, קושיה או חרדה שתוקפת אותך.

יש לבחור במורה דרך נחוש שמחזיק את אבוקת האופטימיות והשפיות. אין ערך אמיתי לראות את העבודות שלו כי זה לא רלוונטי. כל מעצב פנים מטמיע את הטעם של הלקוחות שלו. מומלץ יותר לדבר עם הלקוחות ולקבל מהם חוות דעת אמתית איזה סוג של בעל מלאכה הוא חרוץ, ממוקד, נחוש, הסלע של ג'ילברטר עבורם.
מעצב מנוסה ומקצועי יוביל אותך בתהליך תוך הקשבה לרחשי הלב שלך, גם אלו שהדחקת וייתן עצה טובה. המעצב יקשיב באמפטיה לפנטזיות שלך וייתן פתרון אלגנטי שיושב על קרקע מציאותית.
מעצב יעשה את התהליך ממוקד, ענייני ומהיר תוך כדי מזעור התקלות והטרגדיות שצצות בדרך. על ידי כך יחסוך לך גם כסף , גם זמן והכי חשוב - עוגמת נפש, ויביא אותך בבטחה ובחתיכה אחת שלמה לחוף הנכסף.

ועוד חמש עצות פרקטיות:
1. שבו והחליטו מה אתם באמת רוצים שיקרה.
2. קבעו לוח זמנים לכל משימה.
​3. אל תסמכו רק על עצמכם – בשביל זה יש אנשי מקצוע.
4. בדקו היטב מי הם האנשים שמלווים אתכם.
5. נסו לא להתפזר אלא להיות מרוכזים במטרה.