תדר מרגיע

תאריך: 18/06/2020


 אריחי פאזה בגוון פודרה ורדרדה מתוך סדרת אריחי VICTORIA לחיפוי הקיר

הקיץ כאן ופלטת צבעי הפסטל הופכת רלוונטית יותר מתמיד. הצבעוניות הפסטלית שאיפיינה את שנות ה-80, והייתה ידועה יותר בשמה אז – 'צבעי גלידה', לקחה לעצמה הפסקה, וחזרה לפני כחמש שנים וכבשה שוב את לב הבמה, הן בענפי האופנה והטיפוח והן בשדות העיצוב.

לצבעי הפסטל תדר מרגיע, ומעבר לעובדה שהם מתקבלים היטב בצילומים האינסטגרמים, הם מעניקים לכל חלל בו הם משולבים מידה של רכות עם נוכחות צבעונית ייחודית.

אריחי VICTORIA המשווקים באופן בלעדי באלוני, הם אריחי פסטל שמגיעים במידות: 40*80 ומיועדים לחיפויי קירות. קשת הגוונים כוללת ירקרקים, פודרה, לבן, תכלת וחומים. הסדרה כוללת צורניות מעודנת שמעמיקה את העניין העולה מהם – אריחי פאזה שדומים בצורתם לסוג של טבלאות שוקולד ענקיות, לצד תבליטים המשווים לפני האריח מראה של שכבת תחרה מעודנת.

האריחים מעניינים בזכות עצמם, ואולי אף יותר, כאשר משלבים ביניהם. השילובים יכולים להיות שילובים צבעוניים או שילובים בין טקסטורות וצורה, כך למשל, אריחי תבליט יפגשו באריחים חלקים, אריחים בטון מסוים יחלקו קיר עם אריחים בטון גבוה יותר ועוד. הצבעוניות הפסטלית מאפשרת שילובים אלו, מבלי ליצור עומס מיותר.


אריחי תבליט חומים מעניקים לקיר טקסטורה יוצרת עניין מתוך סדרת אריחי VICTORIA לחיפוי הקיר


שילוב של אריחי פאזה בשני טונים שונים של פודרה ורדרדה מגדירים את עיצוב הפנים של חנות בגדים מתוך סדרת אריחי VICTORIA לחיפוי הקיראת העניין העיצובי ניתן ליצור גם דרך מפגש בין מרקמים שונים - סדרת אריחי VICTORIA מאפשרת שילוב בין מרקמים


פלטת צבעי הפסטל היא המצנן האולטימטיבי לקיץ הלוהט -מתוך סדרת אריחי VICTORIA לחיפוי הקיר


שילוב בין אריחי תבליט לאריחים חלקים בגוון מנטה קריר. את אחת הפינות בחרו להדגיש באריחי פאזה חומים ובכך להדגיש את גבולותיה בתוך החלל. השילוב בין גוון השוקולד והמנטה יוצר סוג של ניגודיות הרמונית שנעים להסתכל עליה. מתוך סדרת אריחי VICTORIA לחיפוי הקיר.