תכשיטי ברזים

תאריך: 01/03/2019

 
לעיתים מספיק להחליף את הברזים בחדרי הרחצה והשירותים כדי לקבל מראה מחודש ורענן לבית כולו. ברזי MZ אלוני. 

צמודים או תלויים. הברזים הם כמו עגילים יקרים, מעניקים את הטאץ' הסופי למראה כולו. לעיתים מספיק להחליף את הברזים בחדרי הרחצה והשירותים כדי לקבל מראה מחודש ורענן לבית כולו.

 3 טיפים שיסייעו לכם לבחור את הברז שיעשה לכם את העבודה.

המטאל כובש את הזירה- זה מספר עונות ברצף בהן הגימורים המטאליים כובשים את שדות העיצוב. המטאל ובמיוחד גוון הפליז המוזהב נראה כשהוא משולב בשולחנות קפה, גופי תאורה, רגלי כורסאות, שולחנות והאהשתרבב בחן רב גם לחללי הרחצה כשמציע אריחים בגימור מטאלי, ראשי טוש וכמובן קולצקיות מרהיבות של ברזים בגימור המוזהב. ברז מוזהב דומה לעגיל יוקרתי והוא יכניס מנות גדושות של טעם משובח לחלל.

  
ברז מוזהב דומה לעגיל יוקרתי והוא יכניס מנות גדושות של טעם משובח לחלל. ברזי program אלוני.

השחור הוא השחור החדש – המגמה המקבילה למגמה המטאלית היא המגמה המכניסה את השחור לחללי הרחצה. מה שהיה בעבר נחלתם של חדרי השירותים במסעדות נחשקות, הפך להיות המראה המבוקש גם בחללי הרחצה הפרטיים- אריחים כהים, כיורים שחורים וברזים מושחרים בגימור מט. ברזים אלו ישתלבו היטב עם הסגנונות האורבני והתעשייתי.

 
ברזים מושחרים בגימור מט ישתלבו היטב עם הסגנונות האורבני והתעשייתי.
 ברזי MZ אלוני. 

אל תוותרו על מנגנון איכותי – מנגנוני הברזים המתקדמים מציעים מנגנונים שמאפשרים חסכון במים, הגנה מפני קבלת כויות כשמדובר בילדים ועוד. על אף ששני הטיפים הקודמים התמקדו במראה הברז וביכולת שלו להוות סוג של תכשיט יוקרתי לחלל, חשוב להסתכל קודם כל בקנקן ולוודא שמעבר לפן הויזואלי הברז שתבחרו יספק לכם את העבודה.