העיצוב הקלאסי

לגור בבית שלכם, להרגיש אירופה הקלאסית

/>
/>
/>
/>

הסגנון הקלאסי עבר גלגולים רבים לאורך הדורות, מימי ארמונות הפאר של אירופה הקלאסית ועד היום, אך העיקרון נשמר. בית בסגנון הקלאסי משדר אוירה רומנטית עם נופך בוגר ומלכותי, שאינו מושפע מטרנדים ומגמות עיצוביות.

התחושה בבית :
איפוק מלכותי, יוקרה סולידית, רכות אלגנטית

סקאלת הצבעים :
הצבעים השולטים הם הבהירים והסולידיים: גווני לבן, קרם ושמנת רכים המשדרים אופטימיות וניקיון, עם נגיעות זהב ונחושת. ניתן לשלב את הצבע השחור המהווה ניגוד לבהירות הכללית של החלל, לצד חומרים כמו זכוכית וקריסטל בגוונים שונים, המעשירים ומעמיקים את התחושה.

גימור האריחים:
אריחים בעלי גימור מבריק לפאטו (חצי מאט-חצי מבריק) המעניקים ברק אלגנטי ומנצנץ (ממש כאילו בזה הרגע סיימו לשטוף אותם)   ומראה  נקי, עשיר ויוקרתי.

סגנונות של חומרים:

  • ריצוף אבן – אבן ה"קרמה מרפיל" הקלאסית, מעניקה נופך של אצילות לאופי הבית. הקולקציה כוללת את אריחי ה"טרוורטין" על גווניו, "אלסקה קרם" ו"נורמנדי".
  • גימור אבן – מלוטש, מבריק ומט.
  • אריחי קרמיקה ופורצלן - אריחים גדולים במגוון גדלים:
    60x60 ,75x75 ,80x80 ,90x90 ,120x60 ,100x100 ,100x300
  • גימור בקרמיקה - מבריק/לפאטו ליצירת המראה העשיר והיוקרתי.
  • פרקט - פרקטים מעץ אורן בגימור טבעי.
  • גימור – שמן מבריק או לקה.

הטאץ' הקלאסי המפנק – חדר הרחצה
הפריט הבולט והמיוחד ביותר בחדר הרחצה הקלאסי, הוא אמבטיה עומדת (free standing) וברזים הניצבים לצדה.
את קירות החלל מומלץ לחפות באריחים לבנים מבריקים עם סיומת דקורטיבית ולשלב גם אריחים דקורטיביים בגוונים מנוגדים. הכיור על פי רוב יעמוד על רגל, בסגנון המזכיר את תקופת המאה ה 19- או כיור גדול מונח על משטח.

הטיפ הקלאסי:
כדי להעניק לבית את הליטוש האלגנטי הסופי, מומלץ להוסיף שנדליר דומיננטי בשילוב קריסטל, לצד וילון מבד רך המלטף את הרצפה ומעניק נופך דרמטי.