פרוייקטיםפרוייקטים

השראה מכל כיוון: העיצוב של Brain Embassy

בתים פתוחים // סטודיו רואי דוד

/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>

קודם כל, איפה אנחנו נמצאים?

ברח' השלושה 1 , בתל אביב, בחללי העבודה המשותפים של Brain Embassy.

מה היה ה-Vision העיצובי של הפרויקט? האם עוצב בסגנון ייחודי (כפרי, מודרני, אקלקטי וכו')?

חללי העבודה המשותפים של ה- Brain Embassy משתרעים על שטח של כ-5,300 מ"ר וחולשים על פני 5 קומות.
סטודיו רואי דוד נדרש לתכנן את קומת הבוטיק של המותג, הנשענת על הקווים המנחים של בריין אמבסי העולמי והקומות הקיימות - אך מתקיימת כקומה עצמאית, פנינה ייחודית בלב איזור העסקים המתהווה.
 

אילו אתגרים או מורכבויות היו בפרויקט?


האתגר העיצובי הראשוני היה יצירת מרחב אשר ממשיך את אוירת ה-”השוק הישראלי" שהיה מקור ההשראה לפרוייקט. קומת הבוטיק של ה- Brain Embassy מתחקה אחר הפינות הנסתרות בפאתי השוק, שם מתגלים המראות הייחודיים ביותר, הזיכרונות האותנטיים והריחות הקסומים.

רעיון זה משתקף ברחבי החלל במגוון טקסטורות, צבעים ואיזורי הישיבה המגוונים, לדוגמא פינת ישיבה שנחצבה בתוך קיר נגרות- והיושב בתוכה כמו נזרק לעולם אחר כשציור קיר ייחודי עוטף אותו.

מה היה חשוב ללקוחות? מה הם רצו לקבל מהעיצוב החדש?
 

הקומה מעוצבת לפי מסלול ה- "Be Yourself- Private Unit" ומחולקת ל-6 יחידות שונות המכילות חלל אופן ספייס עם עמדות עבודה, חדר מנהל, חדר ישיבות ל 3-4 אנשים ומטבחון. חללים ציבוריים המשמשים את יושבי המתחם- מטבח גדול מעוטר באריחים צבעוניים, חדרי ישיבה אקוסטיים
  “Face to Face” וסלון ישיבה בכניסה לקומה המאפשר נקודת מפגש ואזור עבודה בלתי פורמלי. האיזורים הציבוריים הם חלק מהתרבות של המותג ושמים דגם על חיי קהילה עשירים במתחם.

קצת על החומרים

אילו חומרים מרכיבים את פלטת החומרים של הפרויקט?

החומרים והגוונים בהם השתמשנו בפרויקט מתכתבים עם המוטיב העיצובי תוך שימוש בשפת המותג- לבנים אדומות ממוחזרות, רשתות ברזל כתומות, רצפת פרקט אלון, אריחים צבעוניים, קורות עץ, שטיחים, צמחייה עשירה, זכוכית ובדים צבעוניים. בנוסף, היו מספר פריטים שנוצרו במיוחד עבור פרויקט זה: עיצוב וייצור תקרת אריחי בד, גופי תאורה מותאמים לעמדות העבודה המאפשרים למשתמש לכוונן את זוויות התאורה מרחוק, אריחים אקוסטיים התלויים בתקרה ובקירות ופרטי נגרות ייחודיים.

צילום: איתי בנית