פרוייקטיםפרוייקטים

סלון כלות מוריאל

בואי כלה // סטודיו מוריאל בעיצוב Arad Urban Design

/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>

קודם כל, איפה אנחנו?

בסטודיו מוריאל, סטודיו לעיצוב שמלות כלה שממוקם בלב אזור התעשייה של חיפה.

מה היה החזון העיצובי בפרויקט הספציפי הזה?

משרד "ARAD URBAN DESIGN" נדרשו לעצב ולתכנן את סלון הכלות של מוריאל המשתרע על כ-150 מ"ר.

בסטודיו קיימת קומת קרקע של סלון כלות ומתפרה אחורית, ובגלריה החדשה שבנינו תוכננה חנות בגדים ומשרד. החזון העיצובי בפרויקט הוא לתת לכלה המגיעה לסלון תחושה יוקרתית, נעימה, מזמינה, חמה ועם זאת עכשווית.

כדי להגיע לתוצר המספק את החזון בחרנו להשתמש בחומרים המבטאים יוקרה כמו שיש, פליז ועץ אגוז, וחומרים מתועשים ועכשוויים כמו בטון טבעי ומטופל של המבנה, ברזל, אבן ותקרת מערכות חשופה.

מה היה חשוב ללקוחות? מה הם רצו לקבל מהעיצוב החדש?

הלקוחה ביקשה לצאת מאזור הנוחות של עיצוב סלוני כלות, לברוח  מהמקום הנוח והגנרי ולשאוף לעיצוב חדשני הרבה יותר ממה שרואים בדרך כלל בתחום.  

ספרו קצת על המשרד שלכם

"ארד היא חברת אדריכלים ומיתוג מובילה בתחומה בארץ ובעולם, בזכות השאיפה למצוינות והראייה העיצובית היוצאת דופן. אנחנו דוגלים בתפיסה חדשנית וייחודית השואפת להגשים את החזון עבור לקוחותיה ומספקת פתרון כולל בתחום המיתוג והאדריכלות עד לבניית קונספט כללי. הצוות שלנו צעיר, דינאמי ושונה ביצירתיות שלו, שבאה לידי ביטוי בכל פרויקט ובכל חליפה שנתפרת ללקוח בהתאמה אישית. המטרה שלנו היא לממש את החלום של הלקוח ולהפכו למציאות- בזכות החזון שלנו.
אנו בארד מאמינים בחשיבה ייחודית, ראייה עיצובית ותכנונית תוך בניית תהליך עבודה כולל.

אנחנו מקפידים על עבודת צוות הכוללת העלאת רעיונות מקוריים וחדשניים והפיכתם לתוצרים סופיים ייחודיים, תוך שמירה על שפה אחידה. כל זאת מאפשר לנו להגשים את החזון עבור לקוחותינו ולהפכו למציאות.

אנו שמים דגש על התנהלות מקצועית המאפשרת לנו לבצע פרויקטים רבים בארץ ובחו”ל עבור לקוחות מוסדיים, פרטיים וארגונים מובילים במשק. לצד הפרויקטים השוטפים שלנו, חשוב לנו להיות מעורבים בקהילה ומידי שנה אנו לוקחים חלק בפעילויות חברתיות."

צילום: ליאור טייטלר

אלוני בפרוייקט:
ריצוף:
אוולה לייט גריי מט 100/100
אזדיר גריי מט 120/120

כיור מטבח נירוסטה טורו
ברז מטבח נשלף PIANA שחור מט