חמימות ביתית

בתים פתוחים// אירנה פטרושקו

/>
/>
/>
/>
/>

מ"ר בנוי: 200 מ"ר

עבור מי תוכנן:  עבור משפחה עם שני ילדים. אבא ואמא שני רופאים

מיקום גיאוגרפי: רמת גן

הדרישה המרכזית בפרויקט: דגש על תכנון פונקציונלי, מטבח חכם ויעיל ועיצוב בקו נקי.

הכי מורכב בפרויקט: המטבח. סיפקתי 5 אפשרויות תכנון עד שהלקוחות בחרו באופציה המוצלחת והמתאימה ביותר עבורם.

הכי מרגש בפרויקט: כשאני מרגישה שהלקוח סומך עלי, מקשיב לחוות הדעת שלי ומעריך את העבודה שלי.

הכי מיוחד בפרויקט: גיליתי  שהלקוחות שלי אוהבים ציורים של אמנים, במיוחד ציור שמעלה בהם זיכרונות טובים, וזה נתן לי רמז. כשהגעתי לשלב בחירת החומרים בפרויקט הזה, הלכתי לפי הגוונים שאיפיינו את הציור שבחרו הלקוחות וזה הפך את הבחירות מדויקות יותר.

דבר נוסף שמיוחד בפרויקט הוא השימוש בצמחיה טבעית. ה-.Wild Moss ששולב בבית הוא צמח שמגיע מיערות צפון פינלנד, מחלקי טבע בראשיתיים, יוצאי דופן וייחודיים.

ה MOSS גדל על פני האדמה, הוא פראי ומקסים. כל פריחה שלו היא ייחודית, ולא ניתן למצוא בטבע שניים זהים.

פלטת החומרים: ריצוף- גרניט פורצלן איטלקי מבית אלוני, חיפוי קיר- פלטות MDF שלייף לק, חזיתות מטבח מפורמאיקה ומשטח עבודה במטבח  משיש טאג מאהל.

פלטת הצבעים:  שילוב צבעי פסטל עם צבעים כחולים עמוקים ורגועים. לקירות השתמשתי בגוון לבן מיוחד רחיץ ועמיד.

סגנון: קו נקי, חמים וביתי

על הציר

על ציר הזמן

התחלתי את הקריירה שלי בשנת 2005, ובזמן הזה, חוץ מפרויקטים משמעותיים שנתנו לי דחיפה בסולם הקריירה, נכנסו לציר הזמן עוד שתי תחנות משמעותיות, שהן הילדים שלי. מהרגע שהם נולדו, האופן בו אני מסתכלת על העולם ועל עיצוב הבית השתנה. אופן העיצוב שלי נהיה יותר זמין, נוח, משפחתי וביתי, כי אני עצמי התחלתי להבין מה משפחה צריכה כדי להרגיש באמת את חום הבית.

על ציר ההכרה

עד היום אני זוכרת את הפרוייקט הראשון שלי, שבו הייתי צריכה לעצב דירה ישנה בת ארבעה חדרים. היינו צריכים לעשות שיפוץ כללי, להרוס את הכל ולהתחיל מההתחלה. בזכות זה שראיתי וחשתי בעצמי את כל שלבי הבנייה, כולל גם בניית היסודות, תכנון ההכנות המוקדמות לאינסטלציית החשמל והמים, מיקומי קירות ועוד, למדתי המון וזה עזר לי מאוד בעיצוב. ההתנסות הזאת לימדה אותי לחשוב, לצד העיצוב, גם על נוחות ויעילות, מה שהשפיע על הפרוייקטים שלי בהמשך.

על ציר העשייה

השלבים האהובים עלי בתהליך העשייה הם שלבי הסיום, בהם אני מתחילה לראות את התמונה הסופית - כיצד השרטוטים שלי, הרעיונות ותהליך בנייה הארוך - מתלכדים יחדיו במציאות ויוצרים תחושת סיפוק וחום אצל לקוחותי.

על ציר החומר

אני מאוד אוהבת לעבוד בפרוייקטים שלי עם החומרים החדשים ביותר בשוק ומנסה תמיד לשלב בעבודה חומרים של מותגים חדשניים עם חומרים בסיסיים כמו אבן ועץ.

על ציר ההשראה

הראש שלי עובד מאוד מוזר. כמעט כל דבר, ולו הקטן ביותר, יכול לעורר בי השראה ולהשפיע עליי – מזג אוויר טוב, חיוך של ילדיי, פיקניק עם המשפחה, טיול בחו"ל וכדומה. כל מה שמשמח אותי מעניק לי תמיד לי השראה ויצירתיות. אני עובדת על הפרויקטים שלי במצב רוח מרומם ולכן הם יוצאים מיוחדים ומלאים באנרגיה חיובית.

אלוני בבית

ריצוף כללי: MARBLE PULPISS GREY LAPP 80/80
מקלחת הורים:
TASOS  SPACE REC 40/120
אסלה תלויה GLOBO

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם אירנה >>