בחירות אקלקטיות

"הבית של עידה" רייצ'ל אובזילר הלפרין

מ"ר בנוי: 240

עבור מי תוכנן: זוג פלוס 4 ילדים (3 בנות ובן)

מיקום גיאוגרפי:  מושב בשרון

הדרישה המרכזית בפרויקט:

לעצב בית בעל ניחוח כפרי עם צבעוניות, שמחה והרמוניה.  נקודה נוספת שנדרשה בפרויקט זה היתה עמידה נוקשה בלוחות זמנים.

הכי מורכב בפרויקט:

אלמנט הזמן היה מאוד קריטי בפרויקט זה מכיוון שבית שלם נהרס ונבנה מההתחלה. מצד אחד ידענו שאנחנו לא מתפשרים על חומרי הגמר, ורוב החומרים הוזמנו בהזמנה מיוחדת שלקחה לא מעט זמן, ומצד שני היה הלחץ של עמידה בלוחות זמנים. 

הכי מרגש בפרויקט:

מנורה מרשימה וגדולה שנתלתה בחלל גרם המדרגות, גוף שמורכב מבסיס אחד עם מספר רב של כבלים ונורות חשופות, היה צורך למקם פיגומים על מנת לתלות אותה ולכוון את הגובה השונה של הכבלים.

קיבלנו מראה מרהיב של מעקה זכוכית, משרביה וגוף התאורה.

הכי מיוחד בפרויקט:

שילוב של חומרי חיפוי לרצפה יוצרים עניין רב, לכן פרקט העץ בו חופה החלל המרכזי בשילוב עם הריצוף המאויר במטבח הם אלה שתרמו לעניין זה.

פלטת החומרים:

אקלקטיות של חומרים, מצד אחד שימוש בעץ במראה הטבעי שלו, עץ צבוע בגווני פסטל שונים, (טורקיז, ירקרק וצהוב) אריחים מאוירים ובריקים, ומצד שני שימוש במעקה זכוכית. 

פלטת הצבעים:

צבעונית במיוחד! לקוחות שמאוד אוהבים צבע ולא מפחדים ממנו. שילובים של עץ טבעי לצד גוונים כגון טורקיז, צהוב, ירוק מעושן ושמנת.

סגנון: כפרי

על הציר

על ציר העשייה:

לראות את הבית קורם עור וגידים ומקבל את צורתו הסופית לאחר תהליך עיצוב ממושך, וכמובן הכרת התודה והשמחה שזה גורם ללקוחות שלנו.

על ציר החומר:

עץ מכל סוג שהוא. במראה הטבעי שלו, במראה המעובד ואף קרמיקה דמוית עץ. עץ משתלב נהדר בכל סגנון ומוסיף את תמיד את הטאצ' הנכון.

אלוני בבית

פרקט בכל הבית- בחלל הציבורי פרקט עץ טבעי. בחלל המגורים והמרתף – למינציה.
חדרי רחצה- חיפויי קירות ומקלחונים
מטבח- חיפוי קיר בצורת בריקים
כלים סניטריים- אסלות, כיורים, ברזים, אמבטיה, כיור וברז מטבח.

"הבית של עידה" היא חברה משפחתית המתמחה בעיצוב פנים והלבשת הבית. לחברה יש בלוג פעיל, חנות מקוונת שבה אפשר לקנות את כל מה שדרוש להלבשת הבית (כמעט), וגם אולם תצוגה גדול שבו ניתן לרכוש את כל הפריטים לעיצוב החלל המרכזי. www.ida-home.co.il

צילום: אודי גונן

/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>