ים בחלון- אווירת חופש ונופש בסלון

בתים פתוחים// דלית ונגרובסקי

/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>

מ"ר בנוי: 120 מ"ר 

עבור מי תוכנן: זוג +2 ילדים

מיקום גיאוגרפי: דירת קבלן חדשה במבואות חיפה – טירת הכרמל

הדרישה המרכזית בפרויקט:
הפיכת דירת קבלן סטנדרטית לדירת בוטיק יפיפייה ומוקפדת.

הכי מורכב בפרויקט:
החלק המורכב בפרויקט היה הזמן הממושך שהוא ארך, בעקבות החלפת חברת בנייה, מה שגרם לעיכובים רבים. במהלך הבנייה גם התגלו ליקויים בשלבים מתקדמים שהצריכו החלפת ריצופים בחללי הפנים ובמרפסת.

הכי מרגש בפרויקט:
הכי מרגש בפרויקט היה שלב בחירת החומרים, הריהוט ,האקססוריז ותכנון הנגרות האישית וכל זאת עם לקוחות זורמים ופתוחים.

הכי מיוחד בפרויקט:
הדירה במקור היא דירת קבלן סטנדרטית אך התכנון והעיצוב הפכו אותה לדירת בוטיק יפיפייה ומוקפדת. הסלון וסוויטת ההורים גדלו על חשבון חדר שינה שבוטל. סוויטת ההורים קיבלה אופי מיוחד באמצעות הגדלתה, והגדלת דלת הכניסה לאמבטיה שהוחלפה בדלת מעוצבת בפרופיל בלגי. שימת דגש על ריהוט, טקסטיל, נגרות בעיצוב אישי ואקססוריז מוקפדים, הפכו אותה לאחת במראה כחדר במלון בוטיק.

המטבח לא גדול במיוחד, אך השקעה בחומרי גמר איכותיים ויוקרתיים תרמו למראה אלגנטי ויפה.

פלטת הצבעים:
פלטת הגוונים בכל הבית מונוכרומטית. רצפת גרניט פורצלן באריחים גדולים ואפורים במראה דמוי בטון. גם באמבטיות נעשה שימוש בגוונים של אפור, בשילוב נגרות בשחור ולבן. התורמים למראה יוקרתי. נגיעות עדינות של צבע משולבות בריהוט ובאקססוריז.

בפינת האוכל נצבע הקיר, הממשיך גם אל המסדרון בגוון ורוד פודרה עדין. כתם צבע זה במיקום מרכזי בחלל הציבורי מוסיף עניין ועדינות, במיוחד בזכות הצלחות התלויות המעטרות אותו של האומן האנגלי רורי דובנר.
פינת אוכל מיוחדת עם שולחן עגול מעוצב בעל רגל בדוגמת תחרה, פרטי אקססוריז מוקפדים וגוף התאורה מעל, תורמים למראה נעים והרמוני.
מזנון דומיננטי שמתחיל בסלון לכיוון פינת האוכל ומבואת הכניסה יוצר עניין מיוחד בזכות שילוב מראה גדולת ממדים. המראה תחומה במסגרת ירוקה ונוכחותה יוצרת אשליה של גודל ומרחב.
אלמנט הנגרות מסתיים עם רגל ברזל שחורה המתכתבת עם ידיות המזנון אף הם בגוון שחור.
מול המזנון ממוקמת פינת ישיבה מעוצבת מעור כחול  ושתי כורסאות בגוון חרדל. שטיח בגווני שחור לבן תוחם את פינת הישיבה. שני שולחנות סלון עשויים קונסטרוקציית ברזל ומעליהן פלטות גרניט פורצלן בגווני שחור לבן תואמים את התמונות המעטרות את החלל. הווילון תוחם את הסלון ומעניק לו רכות ואווירה נעימה.
נוף הים הכחול הנשקף מהחלון כמו תמונה מעניק לבית אוירה מיוחדת של נופש וחופש.

סגנון:
עכשווי

על הציר

על ציר הזמן
מעצבת פנים מזה 15 שנה. מובילה משרד בוטיק לעיצוב פנים המתמחה בפרויקטים פרטיים ומסחריים.

על ציר ההכרה
ההכרה וההצלחה הגיעו קודם כל מהפרגון וההערכה של לקוחותיי. ההערכה למחשבה, לזמן ולהשקעה שאני מעניקה לכל פרויקט, נותנת סיפוק אדיר.
ההכרה הציבורית הגיעה בזכות פרסומי הפרויקטים שלי במגזינים, בספרים ובאתרי עיצוב מובילים.

על ציר העשייה
כמעצבת בעלת וותק של 15 שנה, אני רואה כמה חשוב הניסיון וההתפתחות על ציר הזמן במקצוע כל כך משמעותי ומשפיע עם אחריות עצומה.
הכי מרגש אותי במקצוע זה להפוך את החללים שאני מעצבת לייחודיים, מיוחדים ואמנותיים.
יש לי רצון תמידי לפרוץ גבולות באמצעות חדשנות, חיפוש אחר חומרים חדשים ושילובים מעניינים של חומרים צורות וצבעים.
כשמגיעים אלי לקוחות עם ראש פתוח שמחפשים ייחודיות ונותנים לי יד חופשית, נוצרים הפרויקטים הכי מרגשים, מאתגרים ומעניינים מבחינה יצירתית. אני כמובן הכי נהנית מהם ונותנת מעצמי בכל המובנים.

על ציר החומר
אני מאמינה בחללים מינימליסטיים שאינם עמוסים המשלבים חומרים טבעיים ותעשייתיים בשילוב נגיעות צבע שמקורן מהטבע, בצורה מאוזנת ומרגיעה שתואמת לאופי הפרויקט והלקוחות.

על ציר ההשראה
|
במהלך המסעות שלי בטיולים בעולם ובתערוכות עיצוב נחשבות, אני נחשפת לחומרים ולרעיונות חדשים אותם אני תמיד משתדלת לשלב בפרויקטים הבאים שלי.
ההקפדה שלי על פרטים ברמת הסטיילינג והטוטאליות שלי, מביאה ליצירת חללים חווייתיים ואומנותיים.

אני שואפת תמיד ליצור פרטים אמנותיים בעיצוב אישי, או לחפש את פרטי האקססוריז המתאימים בחנויות מיוחדות, ומשקיעה בזה הרבה זמן ומחשבה.

אלוני בבית

ריצוף, חיפוי, כלים סניטריים, ברזים וכיורים.

צילום: אלעד גונן