נקי זה לגמרי בסטייל

מיטל כנען // בתים פתוחים

/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>

שאלות היכרות

קודם כל, איפה אנחנו?

בחוף הים של אשקלון. על מגרש בגודל 600 מ"ר ובית שבנינו מאפס בגודל של כ-370 מ"ר בנוי. בבית גרים זוג הורים בני 40 עם שלישיית בנים בני 13 ובן נוסף בן 10.

שאלות על התהליך

מה היה ה-Vision העיצובי של הפרויקט? האם עוצב בסגנון ייחודי?

הרצון היה לייצר בית שתהיה בו אווירה ביתית וחמה. מדובר על משפחה מאוד צעירה, בועטת וכיפית עם הרבה תנועה (4 בנים) אבל וזה אבל חשוב... לשמור על מראה קלאסי, נקי, חומרים טבעיים, לא צבעוני, מאוד מאורגן ופרקטי שאיכשהו על אף התנועה בבית והנפשות שחיות שם הוא ייראה מסודר. היה לנו חשוב לשמור על נראות בגימור גבוה, HIGH END.

שמנו הרבה מאוד דגש על הפינישים. תעלות מיזוג שקועות בנגרות, אלומיניום מדויק, מערכות חכמות וכו'. ללקוחות היה חשוב ליישם בבית חומרי איכותיים שמתאימים לבנייה הפרטית, כאלה שנראים מעולה וגם מעניקים לבית אווירה משפחתית ונעימה.

אילו רגעים זכורים ומרגשים היו בתהליך?

אחד הדברים שחשובים לי בפרויקטים לטווח ארוך כמו כאן הוא הליווי הצמוד ויצירת חיבור שהוא מעבר ללקוח ומעצב. אני חושבת שבלי החיבור הזה קשה להגיע לתוצאה המדויקת, ולתרום לתהליך הרמוני. זו הדרך היחידה מבחינתי. לתת ללקוח להרגיש שיש איתו מישהו יד ביד לכל אורך הדרך אשר מלווה אותו וזה כבר מעבר לעניין מקצועי. חיבור אישי, אינטימי שמוביל לחברות שנשארת שם אחרי.
וגם פה זה קרה. לקראת הסוף כבר נהגנו לצחוק שאנחנו מחפשים תירוצים לימי הסתובבות כדי למשוך עוד קצת את 'ימי הכיף' שלנו.

קצת על החומרים

אילו חומרים מרכיבים את פלטת החומרים של הפרויקט?

חומרים טבעיים ואיכותיים. גרניט פורצלן דמוי שיש מודרני ברצפה, פרקטים בקומה השניה, חדרי רחצה שונים. ביחידת ההורים מראה יותר יוקרתי, ריצוף פורצלן שחור דמוי שיש עם ארונות עץ. בחדרי הילדים הרצפה והקירות מחופים פורצלן דמוי בטון, כשרצפת המקלחון וחיפוי המקלחון הם דמוי עץ.

אלוני בבית:

FLO-RIGID VINYL WHITSUNDAYS 1524/225/4.5
FLO-RIGID VINYL GRANOLA 1524/225/4.5
מונובלוק קומפלט גל לבן 71/37- מושב כבד חרמון
ברז מטבח נשלף יערה  כרום
ברז מטבח נשלף 305369 קליר שחור OP פיה גבוהה מסתובבת

צילום: עינת דקל