מודרנית, קלאסית ונקייה // סיגל מלכה

בתים פתוחים // סיגל מלכה

/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>

איפה אנחנו נמצאים?

בוילה פרטית -באר שבע. גרים כאן זוג צעיר בשנות ה-30 לחייהם, עם שתי בנות. שטח הבית הוא 500 מ"ר כש-220 מתוכם בנויים ומחולקים ל-6 חדרים.

מה היה ה-Vision העיצובי של הפרויקט? האם עוצב בסגנון ייחודי?

הפרויקט עוצב בקונספט מודרני, נקי וקלאסי. בעלי הבית ביקשו לקבל בית מרווח, מואר ומעוצב בצורה שלא תנקר עיניים, אך תיצור אפקט של וואו!
 

אילו אתגרים או מורכבויות היו בפרויקט?

האתגר הגדול בפרויקט זה, היה קצב הבניה שקצת הואט והתעכב בגלל עיכוב של בעלי מקצוע, אך לקראת הסוף התהליך חזר למסלול, וגמר הפרויקט הושלם בצורה הטובה ביותר. כמו כן, היו מספר בעיות תכנוניות אדריכליות, בעיקר בחלקים החיצוניים של הבית, והיה צורך להתערב ולפתור את הדברים תוך כדי תנועה.

מה היה חשוב ללקוחות? מה הם רצו לקבל מהעיצוב החדש?
הם ביקשו לקבל את הבית הפרטי עליו חלמו, שיהיה מודרני וקלאסי, אך לא במראה קר ומנוכר. הם ביקשו להמעיט בהכנסת חפצים ופרטי ריהוט, ולכן כל פריט נכנס אחרי הרבה מחשבה.

אילו רגעים זכורים ומרגשים היו בתהליך?

הרגע המרגש ביותר מבחינתי, זה הרגע בו הם ראו את החיבור בין כל האלמנטים, כאשר הגענו לשלבי הגמר, בעיקר בשלב התקנת פריטי הנגרות והמטבח, והתאורה בהמשך. פתאום הם ראו את התמונה הכללית, אותה ראיתי כבר בתחילת הדרך, בתכנון המקדים שעשיתי.

אילו חומרים מרכיבים את פלטת החומרים של הפרויקט?

ריצוף הבית הינו מאריחי גרניט פורצלן, וכך גם בחוץ הבית, כאשר לחוץ בחרנו באריחים עם רמת חספוס גבוהה, במראה מט, ולפנים הבית, נבחר המראה היוקרתי יותר, המבריק. במקלחות נבחרה קרמיקה במראה שיש קררה, בשילובים קלאסיים שנותנים מראה יוקרתי ועל זמני.

מאילו גוונים מורכבת פלטת הצבעים בבית?

פלטת הצבעים היא בגווני אפור. הרצפה רוצפה באריחים אפורים בהירים מאוד, וכל שאר האלמנטים העיצוביים בבית משלימים את המראה - באפור, לבן ושחור מט.

היכרות קצרה איתך

איך הגעת לתחום וכמה זמן את עושה את זה?
אני עוסקת בתחום עיצוב הפנים כבר 6 שנים. הגעתי לתחום אחרי שעשיתי הסבה מקצועית, עם רקע של הרבה מאוד שנים כמנהלת תחום בחברת תרופות ועם 2 תארים אקדמאיים, שלא קשורים לעיצוב. החלטתי ללמוד עיצוב פנים, עזבתי קריירה ומיד פתחתי סטודיו בדרך עצמאית, עד היום.

באיזה סוג של פרויקטים את או המשרד שלך מתמחים?
הסטודיו מתמחה בעיקר בעיצוב חללים מסחריים, מתחמי משרדים. ליווי בניית וילות יוקרה, וכן תהליכי שיפוץ מסיביים בבתים פרטיים.

מהם מקורות ההשראה שלך?
אוהבת מאוד לבקר בחו"ל, שם אני מוצאת המון השראה- בתי מלון מיוחדים, בשיטוטים בסמטאות, בתים ורחובות שיש להם אופי ואמירה. כמו כן, אוהבת מאוד את המעצב מרסל וונדרס, שמביא איתו גישה חדשנית וקונספטואלית בעיצוב, ונותן פרשנות מקורית להרבה פריטים וחפצים.

האם יש מוטיבים, אלמנטים או סוגי חומרים שאופיינים לעבודות שלך?

אני חושבת שלפני הכל מאפיינת אותי הוורסטיליות, גמישות המחשבה - היכולת להתאים את עצמי לכל חלל, משפחה, לקוחות, בצורה הייחודית להם, ולא משנה באיזה סגנון יהיה העיצוב.

שקט הוא מוטיב חוזר אצלי ומבחינתי הוא הדבר המאפיין את עבודותיי. סוגי החומרים המאפיינים אותי מגיעים בעיקר מהטבע, ואם לא מהטבע ממש אז הם מדמים את המראה הטבעי - ברזל שחור, עץ לסוגיו ואבן בצורותיה השונות.

אלוני בבית:
ריצוף כללי: SELECT BIANCO FP 100/100
ריצוף חוץ: EVOQUE CB PERLA  R10 60.4/60.4
מקלחת הורים: CALACATTA WHITE MAT REC 59.5/119.5
חדר רחצה ילדים: PETRA WHITE MATT  60/120
שירותי אורחים: FABRIC GRIS REC 60/120
כיור רחצה אובלי מונח כיור רחצה אובלי מונח ORTA 54/34 לבן

צילום: מאור מויאל