צבעוניות משמחת העניקה לדירת הקבלן זהות חדשה

בתים פתוחים// שני רינג

/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>
/>

מ"ר בנוי: 120 מ"ר

עבור מי תוכנן:  זוג בני 30 פלוס + 2 ילדים

מיקום גיאוגרפי:  פתח תקווה

הדרישה המרכזית בפרויקט: לנער מעל לפרויקט את אוירת דירת הקבלן, ולהכניס בה טוויסט.

הכי מורכב בפרויקט: המגבלה התקציבית.

הכי מרגש בפרויקט: התוצאה, כמובן.

הכי מיוחד בפרויקט: שילוב בין גווני הקירות והאריחים יצר מראה שהתלכד לכדי בית צבעוני במידה, ונעים.

פלטת החומרים:

ריצוף כללי - אריחי גרניט פורצלן דמוי בטון.
ריצוף וחיפויי מטבח, חדר משחקים וחדרי רחצה - אריחי גרניט פורצלן מאויירים.
מטבח - נגרות גמר פורמייקה, שיש אבן קיסר.

פלטת הצבעים:
גווני נירלט -
אפור בהיר IS1316
אפור כהה IS0506

כחול IS0625
לבן שבור IS 0510
ורוד IS0106
ירוק IS0471

סגנון: אורבני

על הציר

על ציר הזמן

התחנה המשמעותית הראשונה היתה העבודה הראשונה שלי בתחום בסטודיו גד, שם למדתי את הפרקטיקה של תהליך עבודה מסודר, החל משלב הקונספט דרך שלב התכנון, הוצאת התוכניות והפיקוח בשטח. הפער הגדול בין הלימודים התיאורטיים לעבודה בשטח החל להצטמצם. מעט זמן לאחר מכן החלטתי לצאת לעצמאות ולנסות את מזלי בכוחות עצמי. רכשתי דירה בת 35 מ"ר באזור שוק לוינסקי ושיפצתי אותה. משם עבדתי, משם התחלתי לבנות את העסק שלי. עברו מאז עשר שנים, היקף העבודה גדל והתנפח, התקציבים של הפרוייקטים גדלים מפרויקט לפרויקט והתרחבתי לעיצוב של משרדים, לצד בתים ודירות.

על ציר ההכרה

הפרויקט הראשון, שבאופן פרדוקסלי היה הכי קטן שעיצבתי עד כה, היה גם הפרויקט המתוקשר ביותר שלי - אותה דירה בשוק לוינסקי שבלטה בנוף בזכות ניצול החלל, גודלה המזערי, שמחת החיים שלה והקרבה שלה לשוק. דאגתי לצלם אותה ולשלוח לעתונאים של מגזינים שונים, ומפה לשם הפרויקט היחיד הזה התפרסם תוך כשנה במעל ל-20 אתרים, עיתונים, בלוגים וערוצי טלויזיה - אם זה בהקשר למגורים בדירה קטנה, על רקע מחאת האוהלים, אם זה הסגנון העיצובי הצבעוני, ניצול השטח, המיקום הגאוגרפי ועוד. את גלי ההכרה שהדירה הזו הביאה לי, במהלך העשור מאז שנכנסתי אליה, ושש שנים מאז שעזבתי אותה, אני מרגישה עד היום.

על ציר העשייה

זו נקודה מורכבת, כי מצד אחד ישנו השלב התכנוני המרגש, כשהכל בגדר תיאוריה והכל מותר, ומצד שני, בקצה התהליך, לאחר כמה חודשים של תכנון, חיפוש והרכבה של התמהיל הנכון, כל החלקים מתחברים יחד כמו פאזל ענק ומופלא - שילוב של חומרים, גוונים, אלמנטים ורהיטים, המרכיבים את החזון שהיה בגדר דמיון. השלב הזה לא פחות מרגש. בכל פרויקט הפער בין התכנון לביצוע שונה, לעיתים יש חפיפה כמעט מוחלטת, ולעיתים הפער גדול ומופלא לא פחות. ממש האמירה "אם יוצאים מגיעים למקומות מופלאים".

על ציר החומר

שילוב של אריחים מיוחדים - עם טקסטורה, או דוגמה, באופן לא צפוי - כמו חיפוי על קיר, יכול ליצור אפקט עוצמתי, כאשר הוא מדויק ונכון.

על ציר ההשראה

אני לומדת עם הזמן שמקורות השראה הם דבר חמקמק ומשתנה. אם פעם עירוניות היתה משהו שהפעיל אותי, כיום אני מבינה שההשראה מגיעה ממקומות חמקמקים ערטילאים יותר.

אלוני בבית

ריצוף כללי CONTEMPORARY STONE WHITE R10 60/120
מטבח:
כיור מטבח כיור מטבח גרניט PD יהלום 85 כפול אפור 87/50
ברז SINK MIXER WITH PULL OUT HAND SPRAY MZ-EXPO SHOWER
ריצוף APA-ENCAUSTIC 2.0 WHITE DECOR LAPATO 29.75/29.75
חיפוי CLOUD BLUE MAT REC 35/100

ריצוף מרפסת: TANGO BOEDO NATURAL 59.2/59.2

לצפייה בפרופיל של שני ויצירת קשר >>

צילום: אדריאן דורה